Mācos valodas

27.jūnijs, 2009

Sniega bumbas efekts

Filed under: No manas pieredzes — Birkas:, , , , , — macosvalodas @ 14:01

Jo vairāk dari, jo vairāk notiek. Jo vairāk notiek, jo vairāk dari. To varu attiecināt uz savām franču valodas mācību aktivitātēm šovasar. Vakar franču valodas pulciņa dalībnieki tikās otrreiz, ļoti jauki papļāpājām. Taču pats jaukākais ir tas, ka pulciņš aug un piesakās jauni franču valodas mīļotāji. Un katram ir labas idejas, ko varētu darīt tikšanos laikā un ārpus tām. Lūk, dažas: ja ir būts Francijā, var pastāstīt par saviem ceļojumiem turp; ja nav būts Francijā (pati esmu bijusi vienu reizi Parīzē, īsu laiku un laimīgas nejaušības pēc), var pastāstīt par kādu objet de curiosité jeb interesantu vietu tepat Rīgā un pat aiziet līdz tai. Sarunājām, ka apmainīsimies ar franču filmu diskiem. Un filmas jau arī ir jauks temats sarunām! Ir viena ļoti laba animācijas filmiņa, ko varu ieteikt visiem intermédiaire līmeņa franču valodas pratējiem – Maržānas Satrapi (Marjane Satrapi) “Persepole” (Persepolis). Tā ir šīs mākslinieces autobiogrāfija uz Irānas vēstures fona.

Savukārt manas privātstundas franču valodā mazliet mainīs savu veidolu: sarunājām apmaiņu – vienu stundu runāsim franču valodā, otru – latviski, jo mans pasniedzējs vēlas apgūt latviešu valodu. Negaidīts, bet patīkams pavērsiens. Pašlaik lēnām gatavojos mūsu nākošajai tikšanās reizei. Droši vien drīz taps vēl kāds ieraksts šī bloga latviešu valodas sadaļā.

Advertisements

2 komentāri »

  1. mmm, ja – barteris un interešu pulciņi – ideāls veids, kā ekonomiski pilnveidoties ķibeļu māktā teritorijā. pilsoņi, esmu par jums lepnis!

    Komentārs by yesterdaytrash — 27.jūnijs, 2009 @ 16:08

    • Jā gan, visiem iesaku!

      Komentārs by macosvalodas — 28.jūnijs, 2009 @ 11:59


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: